Отбор от родния елит може да приключи участието си в шампионата?
Собственикът на Царско село Стойне Манолов обмисля да хвърли кърпата и да спре финансирането на клуба, както и да извади отбора от първенството, съобщава "Блиц".
"Момчета, нещата вървят към приключване. Към цялостно имам предвид. Обмислям оттеглянето си от мъжкия ни отбор. Дали още сега, дали след сезона, но натам вървят!". Думите са на Стойне Манолов - собственика на Царско село, и са казани пред треньора Любо Пенев и неговите помощници, се казва още в информацията.
В Царско село вече започна раздяла с някои от футболистите. Сега обаче предстои друго, още по-глобално решение. Въпросът е дали наистина на 100% това ще се случи. И кога - още сега или след края на първенството.
Според непотвърдена информация Царско село почти сигурно ще се оттегли от елита и от пролетта няма да бъде част от него. Стойне Манолов щял да обяви окончателното си становище в началото на идната седмица.
- Инфантино обясни защо ФИФА въведе паузите за освежаване на Мондиал 2026
- Завръщането - гол, рекорд и доказателство, че отново е на върха
- Алжир обърна Йордания и запази надеждите си за елиминациите
- ЦСКА близо до трансферен удар: Стефано Сенси пред договор с „червените“
- От ада до Мондиала: невероятната история на Ирак
- Ботев Пловдив се подсили с национал на Уганда
- Лудогорец продължава да търси старши-треньор
- Локо София преговаря с четирима