Ботев Пловдив удари Царско село в последния момент (видео)
Ботев Пловдив и Царско село изиграха мач от 19-ия кръг на efbet Лига. Двата отбора завършиха при резултат 2:1 за домакините.
Първото попадение в двубоя дойде още в 10-та минута. Емануел Току стреля, но Янко Георгиев отби в гредата. В близост стоеше Антоан Бароан, който веднага пое топката и стреля право в целта за 1:0. В 28-та минута нов шанс за "канарчетата" бе пропилян. В 42-та минута Лъчезар Балтанов изравни с удар с глава за 1:1. Още една греда за "жълто-черните" в края на първата част запази резултата същия.
Малко след подновяването на играта дойде добра възможност за Маркиньос, чийто удар обаче попадна право в ръцете на Янко Георгиев. Атаките на домакините продължиха, но вратарят на Царско село се справи добре с тях. В 90-та минута Реда Рабей реши спора между Ботев Пловдив и Царско село като оформи крайното 2:1.
— ВИДЕО РЕПОРТАЖ ОТ МАЧА
- Ботев Пловдив се подсили с футболист на Гьозтепе
- Ботев пусна виртуални билети за Дербито на Пловдив
- Шефът на Ботев закупи виртуален билет за 10 000 евро за пловдивското дерби
- Сдружението, атакувало Левски за Переа, се оказа свързано с Илиян Филипов
- Ботев Пловдив отново плаши Левски за Око-Флекс
- Ботев Пловдив скочи на Гонзо и БФС заради Флекса
- БФС отново посече Ботев Пловдив за Око-Флекс
- Macron ще продължи да облича Ботев Пловдив