Треньорът на Пирин: В оставащите 5 мача трябва да спечелим много точки
Треньорът на Пирин Благоевград Уорън Фийни говори пред клубния сайт преди гостуването на "орлетата" на Берое в Стара Загора. Наставникът на благоевградчани заяви, че тимът трябва да спечели колкото се може повече точки от оставащите пет мача до края на годината.
"За нас това е възможност да се реабилитираме за поражението срещу Ботев в последния кръг преди прекъсването. Загубихме тази среща, но като цяло мисля, че не заслужавахме това да се случи, което е разочароващо. Берое са много добър отбор. Още когато дойдох в България ми направи впечатление начинът им на игра, имат силни футболисти и са приятен за гледане отбор. Очаква ни труден мач и това е ясно. Но ние нямаме друг избор освен да търсим точки, а това ще стане с вяра и като демонстрираме играта от последните мачове. Остават ни пет мача до паузата и в тях трябва да спечелим колкото се може повече точки“, заяви Фийни.
- Инфантино обясни защо ФИФА въведе паузите за освежаване на Мондиал 2026
- Завръщането - гол, рекорд и доказателство, че отново е на върха
- Алжир обърна Йордания и запази надеждите си за елиминациите
- ЦСКА близо до трансферен удар: Стефано Сенси пред договор с „червените“
- От ада до Мондиала: невероятната история на Ирак
- Ботев Пловдив се подсили с национал на Уганда
- Лудогорец продължава да търси старши-треньор
- Локо София преговаря с четирима