Георги Миланов: Травмата ми е малко по-сложна
Играчът на Левски Георги Миланов продължава да се възстановява след като счупи пръст в мача със Славия. Един от лидерите на "сините" в момента е с гипс и вероятно ще бъде извън терените известно време.
"Травмата ми е малко по-сложна и тази седмица ще се разбере кога окончателно ще мога да сваля гипса, който ми сложиха веднага след мача", сподели 29-годишният футболист пред БНТ. Миланов смята, че мястото на Левски е в челото на класирането.
"С потенциала, с който разполагаме, мисля, че може да стигнем много по-далеч от мястото, което заемаме в момента. Ясно е, че ни предстои много работа и себераздаване. Нещата лека-полека придобиват все по-добра посока във всяко едно отношение - и във футболно, и в организационно. Надявам се след зимната пауза отборът да е още по-силен", заяви Георги Миланов.
- Алекс Сентейес пристигна на „Герена“ и официално се присъедини към Левски
- Сержиньо и Мехди Мубарик отправиха първите си послания към феновете на Левски
- Левски планира да създаде трети отбор от сезон 2027/28
- ЦСКА открадна талант на Левски
- Веласкес: Борац явно са си заслужили да се изправят срещу нас
- Играч на Левски ще бъде опериран преди старта на сезона
- Левски ще прави и трети отбор
- Левски разгроми Радник с 5:0 и впечатли преди старта на сезона