Ботев Враца с гневна позиция след равенството с Локо София (видео)
От Ботев Враца излязоха с гневна позиция след равенството 2:2 с Локомотив София. Врачани поведоха с 2:0, но допуснаха изравняване още през първата част. Домакините получиха и два червени картона в рамките на една минута в добавеното време на срещата.
Ето какво написаха от Ботев Враца в своята страница във "Фейсбук":
“След подобна подигравка с Ботев Враца е излишно да говорим за футбол. За статистиката 2:2 срещу Локо Сф с голове на Бабунски и Антонио Георгиев. Отменен гол за нас и два несъществуващи червени картона на Бауренски и Тодоров. Вече сме с двуцифрен точков актив, за изненада на нашите "доброжелатели".
— ВИДЕО РЕПОРТАЖ ОТ МАЧА
- Фоа гра
- Димитър Васев: Имаме амбиции в Локо София
- Диего Медина: ЦСКА 1948 има всичко необходимо за силен сезон
- Ботев (Пловдив) си върна Димитър Тонев
- Palms Bet внесе нова спонсорска оферта към Левски
- Берое привлече защитник от Хебър
- Лудогорец чака отговор от Алберт Риера, Барак Ицхаки остава резервен вариант
- Цветомир Найденов се подигра на ЦСКА след трансфера на Стефано Сенси
421