Късен гол донесе успех на Берое срещу Локо Пловдив (видео)

F.

Берое победи Локомотив Пловдив с 1:0 в среща от 10 кръг на първенството. През първата част "зелено-белите“ бяха по-активни, но не успяха да отбележат. Втората част бе равностойна, но Берое стигна до успеха три минути края на мача след попадение на Омар Камара.

В 70. минута Камбуров намери Лебон на фланга, а французинът центрира много опасно, но Биков успя да се намеси и изчисти точно пред нападателя на Берое. Три минути по-късно Карагерен навлезе в пеналта, но се засуети и топката му бе отнета.

Три минути преди края на срещата Берое излезе напред в резултата. Лебон получи на фланга и центрира в наказателното поле, а там Гомис игра с глава. Топката обаче попадна в Камара, който я прати в мрежата със силен удар – 1:0.

През следващата седмица предстои пауза в шампионата.