Тунчев: Няма да подценим Купата
Старши-треньорът на Локомотив Пловдив Александър Тунчев, сподели очакванията си за 1/8-финалната среща за Купата на България срещу Левски Лом или Локомотив София.
"Още не знаем, но според мен ще бъде Локомотив София. Той е по-опитен и това е моето мнение.
През този сезон загубихме от Локомотив София и ще опитаме да си върнем, но тези мачове са далеч, има доста време. Ще видим моментното състояние на двата отбора.
Купата ни се явява като възможен шанс отново да играем в Европа, така че в никакъв случай няма да подценим срещата", заяви Тунчев.
- Локо Пловдив: Косич остава, преговори с френски инвеститори и готовност за среща с феновете
- Левски ще се пробва за треньор на Локо Пловдив
- Крушарски намери нов директор за Локо Пловдив
- Цветомир Найденов поздрави Душан Косич след драмата в баража за Европа
- Косич след драмата с Лудогорец: Изключително съм ядосан на футбола
- Лудогорец оцеля след драма с дузпи и отново ще играе в Европа
- Микаел Старе води Лудогорец в решителния бараж, предстоят важни решения в Разград
- Лудогорец може да намали бюджета си при провал в битката за Европа
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]