Боби Цонев: Напрежението бе по-високо от необходимото, но имахме само 3 точки
Играчът на Левски Борислав Цонев очаквано остана доволен от успеха над Берое. Самият той отбеляза страхотен гол във вратата на тима от Стара Загора и донесе втора победа на своя отбор.
"Тази награда не е индивидуална. Виждате, че целият отбор се раздаде за тази победа. Изстрадахме много последните седмици и се радвам, че преди паузата ще се поуспокоим", заяви Цонев в ефира на Диема.
"Няма какво да коментирам за гола. Ритнах я от по-далеч, радвам се, че влезе. Напрежението бе по-високо от необходимото, знаете, че имахме три точки. Всеки искаше да се докаже, може и да е прегряване това с червения картон."
"Тук е моментът да се извиня на феновете. Не беше приятно за всички, но сега се радваме на победата и се надявам по същия начин да спечелим още точки."
"Във футбола отборите са равностойни и този, който иска повече победата, той ще победи. Гледаме да навлизаме във форма, доста от отбора не са играли през миналата година, но се надявам да сме в още по-добра форма септември", завърши Цонев.
- Левски стартира абонаментна кампания „Шампиони“
- БФС въведе нови правила за евроучастниците и промени връщането на топките в игра
- Цялата програма на Левски за сезона
- Боримиров: Десет отбора мисля, че е най-добре
- Ясна е програмата за сезон 2026/27 в efbet Лига
- „София Кепитъл“ е регистрирано – финализира се сделката за придобиване на Левски
- Левски преговаря за алжирския халф Хусем Мрезиг
- Левски финализира сделката за Давид Кусо след конкуренция от Самсунспор