От Левски пуснаха билетите за мача с Арда
От днес билетите за мача Левски – Арда са в продажба. Това съобщиха "сините“ чрез официалните си страници в социалните мрежи. Двубоят от третия кръг на efbet Лига е в неделя (8 август) от 21:00 часа.
Ето какво написаха "сините“:
"Левскари, време е за ново домакинство на "Герена“. Двубой, в който играчите в синьо излизат мобилизирани за първи три точки и за пореден път ще имат нужда от безценната Ви подкрепа.
От днес в продажба са билетите за срещата от 3-ия кръг на Първа лига срещу "Арда“ в неделя, 8 август от 21:00 часа на стадион "Виваком Арена – Георги Аспарухов“! Пропуските се продават до изчерпване на количествата в официалния магазин на "ПФК Левски“, в мрежата на Eventim и онлайн ТУК: https://bit.ly/3rQh1PD
В деня на мача талоните ще бъдат пуснати в свободна продажба от 17:00 часа до края на първото полувреме на срещата на касите пред сектор А на стадион "Виваком Арена – Георги Аспарухов“, на улица "Тодорини кукли“ и на арката пред Сектор "А“.
- Веласкес: Доволен съм от ротациите в атака
- Левски с победа в последната си контрола в Турция
- Веласкес: Щастлив съм в Левски
- Левски представя нов екип срещу Лудогорец за Суперкупата
- Веласкес поиска от Левски да форсира селекцията
- Пламен Николов: Левски заслужава да е шампион
- Георги Василев: Левски заслужава да е шампион
- Войнов: Левски напълни чинията, остава само да я изяде