Крушарски отрече слуховете за нови собственици на Локо Пловдив
Собственикът на Локомотив Пловдив Христо Крушарски заяви пред Дарик, че все още само той е едноличен собственик на клуба и няма други хора, които да му помагат. По този начин той отговори на информациите, че "черно-белите“ са с нови собственици.
"Да не бързаме с нови собственици, за да не стане като с Левски, които обявиха, че ги имат, но ги нямат. На този етап съм единственият, който издържа клуба. Винаги съм казвал, че съм готов да приеме помощ, ако се появят хора с желание. Няма друг собственик и ние не се предаваме, за да може Локомотив да изглежда добре и през новото първенство“, каза Крушарски.
Той коментира и трансферите в Локомотив, като заяви, че в клуба има постъпили оферти за футболисти, а също така и се предлагат нови играчи.
- Локо Пловдив: Косич остава, преговори с френски инвеститори и готовност за среща с феновете
- Левски ще се пробва за треньор на Локо Пловдив
- Крушарски намери нов директор за Локо Пловдив
- Цветомир Найденов поздрави Душан Косич след драмата в баража за Европа
- Косич след драмата с Лудогорец: Изключително съм ядосан на футбола
- Лудогорец оцеля след драма с дузпи и отново ще играе в Европа
- Микаел Старе води Лудогорец в решителния бараж, предстоят важни решения в Разград
- Лудогорец може да намали бюджета си при провал в битката за Европа
394