Ренан напусна Лудогорец
Вратарят Ренан се сбогува с феновете на Лудогорец. Той напуска клуба след 4 години в Разград. Бразилецът публикува послание в социалните мрежи.
"Искам да се отблагодаря на Господ за престоя си в Лудогорец. Това беше успешен цикъл от професионална гледна точка и чудесно преживяване в България. Благодаря на клуба за страхотната възможност. Благодаря на феновете и треньорите, които ме посрещнаха и ми помогнаха да стигна до 7 трофея.
Искам да се обърна и към хората в България, най-вече жителите на Разград, които приеха мен и семейството ми. Благодаря и на съотборниците си, с които преживях страхотни моменти. Преминаваме към нови предизвикателства, след като изпълнихме ангажиментите си“, написа Ренан в Instagram.
- Лудогорец продължава да търси старши-треньор
- Петър Станич е близо до трансфер в Олимпиакос
- Лудогорец започна подготовката си за новия сезон
- Новак във Висшата лига иска играч на Лудогорец
- Лудогорец с тежък съперник в ЛК
- Лудогорец отваря вратите на „Гнездо на орли“ за своите фенове
- Лудогорец носи над 1 милион евро на останалите клубове в efbet Лига
- Лудогорец стартира подготовка с временен треньор и променен щаб
480
КОМЕНТАРИ
23.06.2021 в 15:04
Постигна човека 7 трофея ! Последната година обаче нещо грешните намеси станаха повече от успешните ! Дано да е доволен от България....