Треньорът на Черно море: Илиан Илиев-младши няма да ходи в Левски, а в чужбина
Треньорът на "моряците“ Илиан Илиев взе отношение и по актуалната новина на деня – евентуален трансфер на неговия син Илиан Илиев-младши в Левски.
"Аз не зная откъде идват тези информации, но в тях няма нищо вярно и не смятам да коментирам спекулации. Наскоро Илиан подиса нов двугодишен договор с Черно море. Към него има интерес от чужбина. Мисля, че той и други наши юноши, като Виктор Попов и Иван Дюлгеров, за които също има запитвания, ако един ден си тръгнат от "Тича“, ще последват примера на Мартин Минчев и следващият им клуб ще бъде от чужбина", заяви Илиан Илиев пред колегите от "Петел".
- Илиан Илиев: Играчите ни не искат да си ходят, защото Варна е хубав град
- Арда изхвърли Черно море от турнира за Купата
- Христо Янев: Бяхме наясно какъв терен ни очаква
- Илиан Илиев: В такъв мач е ключово да вкараш първия гол
- Черно море сложи край на добрата серия на ЦСКА (видео)
- Черно море ще опита да спре отличната серия на ЦСКА
- Пуснаха билетите за Черно море - ЦСКА
- Хосу Урибе: Видяхме добър Берое срещу сериозен съперник
387
КОМЕНТАРИ
03.06.2021 в 18:53
Щом се срещат желанията на футболистите с тези на Клубовете от чужбина да вървят. Но да не се окаже, че класата им не е достатъчна.....Конкуренцията никога не спи , нали !