Етър изпадна във Втора лига (видео)
Монтана обърна Етър и постигна първата си победа като гост от началото на сезона. При силен вятър на стадион "Ивайло“ във Велико Търново монтанци победиха с 2:1 "виолетовите“ в среща от предпоследния 31-ви кръг.
Това поражение означава, че Етър изпада във Втора лига. Преслав Боруков откри за виолетовите в 20-ата минута. С попадения на Янко Ангелов (42 д.) и Николай Минков (91) гостите осъществиха пълен обрат, а със спечелените три точки запазиха надеждите си за оцеляване в елита.
— ВИДЕО РЕПОРТАЖ ОТ МАЧА
- Димитър Васев: Имаме амбиции в Локо София
- Диего Медина: ЦСКА 1948 има всичко необходимо за силен сезон
- Ботев (Пловдив) си върна Димитър Тонев
- Palms Bet внесе нова спонсорска оферта към Левски
- Берое привлече защитник от Хебър
- Лудогорец чака отговор от Алберт Риера, Барак Ицхаки остава резервен вариант
- Цветомир Найденов се подигра на ЦСКА след трансфера на Стефано Сенси
- Берое обяви програмата си за летните контроли
488