Локо София се завърна в елита на България!
Локомотив София се завърна в елита на българския футбол. "Железничарите" ще са част от Първа лига след 6-годишно чакане.
Това се случи, след като отборът на Иван Колев постигна успех с 4:1 над Септември Симитли, което гарантира и второто място на “железничарите" в шампионата. Попаденията за тима реализираха Красимир Милошев (20, 32), Валентин Николов (49) и Александър Александров (57). Точен за гостите от Симитли бе Христо Иванов (25).
- Димитър Васев: Имаме амбиции в Локо София
- Диего Медина: ЦСКА 1948 има всичко необходимо за силен сезон
- Ботев (Пловдив) си върна Димитър Тонев
- Palms Bet внесе нова спонсорска оферта към Левски
- Берое привлече защитник от Хебър
- Лудогорец чака отговор от Алберт Риера, Барак Ицхаки остава резервен вариант
- Цветомир Найденов се подигра на ЦСКА след трансфера на Стефано Сенси
- Берое обяви програмата си за летните контроли
443