Турски клубове се интересуват от Цонев
Няколко турски клуба се интересуват от халфа на Левски Борислав Цонев, съобщават източници от южната ни съседка. Според информацията, един от тях е втородивизионният Бурсаспор, който не успя да се завърне в елита на Турция, но е амбициран да го направи през следващия сезон. За целта още отсега се търсят нови попълнения.
Борислав Цонев се завърна в игра наскоро след операция и ще бъде следен в оставащите срещи до края на сезона, въпреки че едва ли ще играе много. Въпреки че записа едва 6 мача от началото на първенството, той вкара 5 гола и даде една асистенция. Цонев може и да напусне Левски това лято като свободен агент, ако ситуацията на "Герена" не се подобри.
- Веласкес: Доволен съм от ротациите в атака
- Левски с победа в последната си контрола в Турция
- Веласкес: Щастлив съм в Левски
- Левски представя нов екип срещу Лудогорец за Суперкупата
- Веласкес поиска от Левски да форсира селекцията
- Пламен Николов: Левски заслужава да е шампион
- Георги Василев: Левски заслужава да е шампион
- Войнов: Левски напълни чинията, остава само да я изяде
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]