Ботев Пловдив не се противопостави на Лудогорец - разградчани на победа от титлата (видео)

F.

Лудогорец записа успех с 2:0 при визитата си на Ботев Пловдив в последния мач от редовния сезон на родния шампионат. Разградчани стигнаха до успеха с две попадения на Вандерсон през втората част.

Първото падна в 66-ата минута, когато той получи топката пред наказателното поле, залъга няколко защитници и завърши хубавата атака на тима си с точен удар - 1:0. В 82-ата минута пак той бе точен, като първо вратарят на Ботев бе спасил един удар на Икоко, но при добавката Вандерсон бе точен.

Така тимът от Разград докосва десетата си поредна титла, като за да я официализира се нуждае само от още една победа в плейофната фаза.