Жители на Бояна скочиха на Боримиров за строеж в квартала им
Жители на "Бояна" недоволстват от плановете на бившия футболен национал Даниел Боримиров да построи спортен комплекс на игрище в столичния квартал.
В ефира на "Здравей, България" хора, живеещи в района, заявиха, че са сформирали гражданска инициатива “Да спасим стадиона в Бояна" или стадион "Кривуля", както е известно съоръжението.
По думите им това е последният зелен терен със свободен достъп за живущите в квартала.
"Наше изконно право е да се възползваме от игрището, което е именно с постоянен статут на спортно игрище, а не на обект с търговска цел", посочи една от жителките на Бояна.
"Моите намерения са съвсем чисти тук. Показвам се пред хората с лицето си. Зад мен не стои никой. Парите ми имат доказан произход. Това, което искам да направя, е за всички хора, които живеят и в този район, и в цяла София. Защото в столицата няма подобен спортен комплекс", посочи Даниел Боримиров.
- Левски отново разпродава трибуните – билетите за Сектор А срещу ЦСКА свършиха
- Лудогорец обяви мерки за сигурност за мача с Левски
- Лудогорец отново ще развали настроението в Левски
- Брахими подкрепи футболисти на Левски и Ботев Пловдив
- Новият бос на Левски: Предвиждам да съм по-близо до клуба
- Лудогорец развали шампионския празник на Левски с късен гол на „Герена“
- Божидар Искренов: Левски заслужено е шампион, чакахме този момент твърде дълго
- Левски пусна шампионска фланелка за 27-ата титла