Ветераните на Черно море са на финал в зоната
Отборът на Черно море елиминира тима на Добруджа от турнира за ветерани. Срещата в Добрич завърши 2:1 за “моряците", като и двата гола за варненци реализира Диян Атанасов. Любопитното е, че заради кадрови проблеми “зелено-белите" играха в доста експериментален състав. Ексцентричният вратар на Черно море Неделчо Добрев взе участие в срещата като полеви футболист, а до края на двубоя не извършиха нито една смяна. Въпреки това варненци водеха на почивката с 2:0 и въпреки че отпаднаха физически успяха да извоюват победата.
Така Черно море е на финал в Зона Североизток, като в последния мач за определяне на първенец на региона ще срещне тима на Търговище. Съперникът на Морето се класираха за финал служебно, след като Лудогорец отказаха участие в надпреварата.
Все още няма насрочена дата за провеждане на срещата, а победителят ще участва на полуфиналите на държавното за ветерани.
- Черно море привлече бившия защитник на Берое Лучано Скуадроне
- Черно море е на крачка от привличането на португалско крило
- Черно море привлече френския халф Мохамед Аши Буаклин
- Черно море започна лятната подготовка с минимална победа над Янтра
- Васил Панайотов остава свободен агент след раздяла с Черно море
- Илиан Илиев: Подписахме с Александър Тодоров и Керчев, търсим още поне петима
- Черно море набеляза защитник на Берое
- Черно море се насочва към двама от Берое, бъдещето на заралии остава неясно
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]