Бербатов все пак ще се кандидатира за президент на БФС?
Димитър Бербатов ще се кандидатира за президент на БФС по време на Конгреса през юни, твърди "24 часа“.
До момента се знаеше, че той ще е в екипа на досегашния член на Изпълкома Петър Величков, но легендарният нападател е решил да излезе напред.
Информацията гласи още, че Бербатов ще получи подкрепата на други знакови футболни хора, като бившия капитан на националния отбор Стилиян Петров. Петров има доста добри международни връзки, след като завърши магистратура по програма на УЕФА.
Бербатов прекрати кариерата си на 19 септември 2019 г. След това завърши НСА, специалност "спортен мениджмънт“ и има треньорски лиценз "А“. В момента е треньор на нападателите в Етър, като част от екипа на Александър Томаш.
- Ивайло Петков: 2025 г. е най-успешната в историята на Арда
- Български съдии бяха повишени от УЕФА
- Играч на Лудогорец е най-скъпият футболист на efbet Лига
- Хосу Урибе: Направили сме списък с точните играчи за Берое
- Треньор на Лудогорец: Време е за глътка въздух
- Квадво Дуа: Доволен съм, че вкарах 4 гола през последната седмица
- Старт на традиционната чистка в ЦСКА 1948
- Феновете на Левски ще избират най-красив гол за годината
255