Финансова криза в Локо Пловдив! Гонзо разубеждава играчите да не напускат
Ситуацията в Локомотив Пловдив става все по-тежка, въпреки че шефът Христо Крушарски категорично да отрича. Собственикът вече дължи по три заплати на футболистите, което им дава пълното право веднага да разтрогнат договорите си по вина на клуба и да си тръгнат, информират колегите от "Блиц".
Според наши източници спортният директор Георги Иванов води от дни усилени разговори с играчите, за да ги разубеждава да не предприемат крайни стъпки.
Повечето от футболистите приели съвета на Гонзо, но имало и такива, които обявили, че ако до края на март не видят поне една от заплатите си, ще си съберат багажа от "Лаута“.
Същевременно Христо Крушарски очаквал скоро пари от бизнеса си в Аржентина. С финансовата инжекция от южноамериканската страна той планирал да потуши и кризата, и назряващия скандал.
- Локомотив Пловдив стартира подготовка с открита тренировка на „Лаута“
- Локомотив Пловдив обясни трансфера на Жоел Цварц в ЦСКА
- Пресаташето на Локо Пловдив подаде оставка след вътрешен конфликт
- Локомотив (Пловдив) подписа тригодишен договор със „Сезам“ като генерален спонсор
- Крушарски: Доказах, че спирачки няма
- Френски инвеститори започнаха одит на Локомотив Пловдив
- Локо Пловдив: Косич остава, преговори с френски инвеститори и готовност за среща с феновете
- Левски ще се пробва за треньор на Локо Пловдив
И, кога най-накрая, ще зак(т)рият А група? Всичко живо играе за без пари там, явно ковид-а яко е ударил черното тото.... Че, така или иначе, финансирането на БГ клуб е една от малкото дейности, които не се подинява на никакви природни и математически закони....