Билал Бари вече е ново попълнение на Левски
Сделката между Левски и Монтана за Билал Бари вече е факт! Нападателят е изиграл последен мач за тима от Северозападна България в неделя и в близките часове ще бъде представен на "Герена" като ново попълнение. За трансфера потвърди лично кметът на Монтана - Златко Живков.
"Чухме се с Наско Сираков и той ме увери, че трансфер ще има. Отхвърлихме първото предложение на Левски за Билал Бари, но трябваше да приемем второто. Просто нямаше как. Искахме да го задържим. Условията, които му предлагат от Левски обаче са по-добри от нашите. Мислите му постоянно са там.
Можем само да му пожелаем късмет, а ние ще продължим да се борим. Няма да се откажем. С Левски всичко бе договорено, но искахме да изчакаме срещата между двата отбора, за да обявим сделката", обяви за "Мач Телеграф" градоначалникът.
- Веласкес: Доволен съм от ротациите в атака
- Левски с победа в последната си контрола в Турция
- Веласкес: Щастлив съм в Левски
- Левски представя нов екип срещу Лудогорец за Суперкупата
- Веласкес поиска от Левски да форсира селекцията
- Пламен Николов: Левски заслужава да е шампион
- Георги Василев: Левски заслужава да е шампион
- Войнов: Левски напълни чинията, остава само да я изяде