Феновете на Локо Пловдив: Базил завинаги един от нас!
Фенклубът на Локо Пловдив оказа подкрепа на Базил де Карвальо след неприятната ситуация, която се получи около трансфера му в Левски. Привържениците публикуваха отворено съобщение към нападателя: "Ние, феновете на Локомотив Пловдив, искаме да изразим своята подкрепа в този труден за теб момент.
За времето, през което всеотдайно защитаваше цветовете на любимия ни черно-бял отбор, ти си спечели нашето огромно уважение! Не само на терена, но и извън него със скромност, човещина и всеотдайност.
Базил, надяваме се в тази тежка ситуация да съумееш да съхраниш вярата си в доброто.
Ние ценим твоята коректност и доброта и ти желаем да преодолееш проблемите. Нека контузиите и огорчението отшумят по-бързо. Завинаги един от нас!"
- Локомотив Пловдив стартира подготовка с открита тренировка на „Лаута“
- Локомотив Пловдив обясни трансфера на Жоел Цварц в ЦСКА
- Пресаташето на Локо Пловдив подаде оставка след вътрешен конфликт
- Локомотив (Пловдив) подписа тригодишен договор със „Сезам“ като генерален спонсор
- Крушарски: Доказах, че спирачки няма
- Френски инвеститори започнаха одит на Локомотив Пловдив
- Локо Пловдив: Косич остава, преговори с френски инвеститори и готовност за среща с феновете
- Левски ще се пробва за треньор на Локо Пловдив
291
ЗА АВТОРА
КОМЕНТАРИ
20.09.2014 в 22:12
igrach na macha Schejni ...dobre e che Ozil i Welbeck vkaraha ..da im se vyrne uverenosta v igrata ...