Славиша: Ще дам шанс за изява на още играчи
Старши треньорът на Левски Славиша Стоянович сподели пред клубната телевизия впечатленията си от контролата срещу Олимпия Любляна, спечелена от неговия тим с 1:0. Ето какво обяви наставникът на "сините":
"През първото полувреме имахме добри положения. Малко успокоихме темпото след това. Имахме много натоварени тренировки и сега влизаме в момента, в който повече да залагаме на тактика, а не толкова на интезивни тренировки.
Имахме хубави шансове за гол днес, но трябва да поправим концентрацията в наказателното поле. Доволен съм от динамиката. Много тичане, много агресия, но имаме доста работа в тактически план и се надявам малко да се поуспокоим. Да работим с глава, а не с физика", сподели Стоянович.
"Тежко е да коментирам Луи Нганиони веднага след мача. Има още тренировки има и още един мач. След това ще видим. Има конкуренция и в защита, и при халфовете, трябва да намерим добра схема за всички. Като направим смени да държим ниво.
Всички отбори в контролите са добри. Трябва да направим добър анализ и утре имаме две тренировки. Ще дам шанс на някои, които досега не са имали такъв, за да се докажат", добави специалистът.
- Лудогорец отново ще развали настроението в Левски
- Брахими подкрепи футболисти на Левски и Ботев Пловдив
- Новият бос на Левски: Предвиждам да съм по-близо до клуба
- Лудогорец развали шампионския празник на Левски с късен гол на „Герена“
- Божидар Искренов: Левски заслужено е шампион, чакахме този момент твърде дълго
- Левски пусна шампионска фланелка за 27-ата титла
- Исторически момент на „Герена“: Левски ще получи титлата от Георги Иванов
- Переа се завръща за Лудогорец, Левски почти без кадрови проблеми