Ще има ВАР в родния елит - системата ще бъде готова още за плейофите
Собственикът на Лудогорец и член на Изпълкома на БФС Кирил Домусчиев се спря пред медиите, след проведеното заседание днес. Той коментира и избора на национален селекционер, като говори и за въвеждането на системата ВАР в родния шампионат. ВАР ще има у нас още за плейофната фаза в настоящата кампания
"Смяната на съдийския шеф беше гласувана единодушно, съдийството има нужда от развитие. Одобрихме договора за ВАР, плейофите ще са с ВАР, обучението върви успешно, оборудването и подготовката на съдиите върви, да намалеят и грешките на съдиите, ще имате много по-малко какво да пишете и коментирате относно съдийските грешки. Спорове има, нормално е, това са хора опитни, мъдри, и в спора се раждат решенията", каза още Домусчиев.
- Завръщането - гол, рекорд и доказателство, че отново е на върха
- Алжир обърна Йордания и запази надеждите си за елиминациите
- ЦСКА близо до трансферен удар: Стефано Сенси пред договор с „червените“
- От ада до Мондиала: невероятната история на Ирак
- Ботев Пловдив се подсили с национал на Уганда
- Лудогорец продължава да търси старши-треньор
- Локо София преговаря с четирима
- Александър Тунчев: Търсим централен защитник, всички в Арда са здрави
235