Зингаревич подновява преговорите за акциите на Ботев Пловдив
Сдружение "ПФК Ботев" и руският милиардер Антон Зингаревич подновяват отново преговорите за прехвърляне на акциите на Ботев (Пловдив). Това бе обявено в официалния сайт на клуба.
Ето какво написаха "канарчетата":
"Сдружение ПФК Ботев и изявилият готовност да инвестира във ФК Ботев Пловдив АД руски предприемач г-н Антон Зингаревич подновяват преговорите за прехвърляне на мажоритарен пакет от акциите на футболното дружество.
Настоящото съобщение е съвместна позиция на Сдружението и г-н Зингаревич.
До обрата спрямо вчерашното замразяване на разговорите се стигна, след като представители на г-н Зингаревич и членове на УС на Сдружение ПФК Ботев проведоха спешна среща в днешния ден, протекла изключително позитивно и ползотворно. Двете страни се договориха за спазването на строга конфиденциалност по условията на евентуалната сделка до завършването на преговорите.
Съзнавайки огромния интерес на обществеността и журналистите, бихме желали да поясним, че официална и достоверна информация за преговорите и бъдещето на клуба ще се публикува само на клубния сайт.
Желаем на всички светли, топли и споделени Коледни празници!"
- Косич: Локомотив Пловдив ще е готов за всеки съперник на баража за Европа
- Балтанов след дербито: Нямаме никакво оправдание, време е за тежка равносметка в Ботев Пловдив
- Локомотив Пловдив надви Ботев с 2:1 и си осигури място в баража за Европа
- Ограничена бройка билети за феновете на Ботев Пловдив за дербито с Локо
- Ботев Пловдив загуби един от най-емблематичните си привърженици
- Лъчезар Балтанов: Да победиш Черно море с 5:0 е доста трудно
- Илиан Илиев: Второто полувреме беше срамно за Черно море
- Ботев Пд унижи Черно море с 5:0 под дъжда на „Колежа“