Съдия вбеси отбор от родния елит - заплашват, че ще напуснат шампионата
От Монтана се заканиха да подадат в понеделник жалба срещу съдийството на Волен Чинков. Северозападният клуб има претенции към редица отсъждания на международния рефер в мача им с Арда Кърджали загубен с 3:0.
"Искаме изваждането от съдийството на този арбитър, който ръководи срещата съвсем тенденциозно и поне в 5 случая ощети нашия отбор. Това е efbet Лига, а не училище или място, в което някой решава как да завърши даден мач. Поздравяваме домакините за победата, но искаме от БФС да спрат правата на Чинков. В противен случай ще поискаме оставката на председателя на съдийската комисия. Ако няма адекватна реакция от страна на БФС, ще извадим отбора от участие в първенството“, заяви президентът на Монтана Румен Панайотов.
Снимка: БНР
- Алжир обърна Йордания и запази надеждите си за елиминациите
- ЦСКА близо до трансферен удар: Стефано Сенси пред договор с „червените“
- От ада до Мондиала: невероятната история на Ирак
- Ботев Пловдив се подсили с национал на Уганда
- Лудогорец продължава да търси старши-треньор
- Локо София преговаря с четирима
- Александър Тунчев: Търсим централен защитник, всички в Арда са здрави
- Франция срещу Ирак: „Трикольорите“ ще се класират за плейофите
444