Играч на Лудогорец: Фен съм на Арсенал и имам голямо желание да бием Тотнъм
Една от звездите на Лудогорец - Елвис Ману се закани да вкара гол на Тотнъм преди мача между двата отбора утре в Лондон. Преди първия двубой в Разград той обяви, че иска да запише хеттрик срещу "шпорите", а сега обясни защо не харесва отбора на Жозе Моуриньо.
"Аз съм голям фен на Арсенал и това е една от причините за голямото ми желание да отбележа във вратата на Тотнъм. Другата е това да помогне на Лудогорец да не загуби. Влюбих се в Арсенал, когато в отбора играеха Анри, Пирес, Бергкамп и Люнгберг", заяви Ману пред fr12.nl.
"Лудогорец не е моята крайна точка. Далеч съм от финала на кариерата си. Хеттрик в Лига Европа е нещо специално. Имаше голямо внимание към мен след трите гола, които вкарах на ЛАСК, макар че загубихме", добави Ману.
- Черно море привлече млад национален вратар от Лудогорец
- Томас Райс: Лудогорец е готов за Апоел, целта ни е място в основната фаза
- Лудогорец пуска билетите за реванша с Апоел Тел Авив
- Чочев донесе победата на Лудогорец срещу Локомотив Пловдив
- Хосам Абделмаджид е на медицински прегледи преди трансфер в Лудогорец
- Лудогорец - Локо Пловдив: Не очаквайте голово шоу
- Лудогорец привлече под наем младежкия национал Михаил Полендаков
- Лудогорец пуска билетите за домакинството на Локомотив (Пловдив)
480