Краев: Няма накъде да се влошава положението ни
Божидар Краев изрази разочарованието си след загубата на България с 1:2 от Финландия в Лигата на нациите. Родният национал смята, че няма накъде да се влошава допълнително представянето на националния ни тим.
"Нямахме положения през първата част, през втората започнахме да играем зад гърба на защитата им. Излизахме по-директно и по-централно към тяхната врата. Няма накъде да се влошава положението ни, изиграваме последен мач срещу Ирландия и започваме наново с нови сили“, коментира играчът на Мидтиланд.
"Ще направим всичко възможно да вземем три точки в последния мач, за да имаме поне една победа от Лигата на нациите“, каза още той.
- Алжир обърна Йордания и запази надеждите си за елиминациите
- ЦСКА близо до трансферен удар: Стефано Сенси пред договор с „червените“
- От ада до Мондиала: невероятната история на Ирак
- Ботев Пловдив се подсили с национал на Уганда
- Лудогорец продължава да търси старши-треньор
- Локо София преговаря с четирима
- Александър Тунчев: Търсим централен защитник, всички в Арда са здрави
- Франция срещу Ирак: „Трикольорите“ ще се класират за плейофите
236