Пресконференцията на Дерменджиев мина за 10 секунди и без въпроси
Селекционерът на България Георги Дерменджиев не предизвика интерес у медиите във Финландия след поражението ни с 0:2 като гости в Хелзинки. Наставникът на "трикольорите" се яви за пресконференцията след мача, престоя на стола 12 секунди, в които не му бе зададен нито един въпрос, след което стана и напусна залата.
Там отсъстваха и български журналисти, тъй като нито една медия не отпътува с "лъвовете" заради законодателството във Финландия покрай COVID-19. То задължава чужденците да минават 14-дневна карантина. Изключение бе направено само за футболисти, треньори и ръководители на българския футболен съюз.
Финландските журналисти пък си седяха на столовете и не попитаха абсолютно нищо българския селекционер.
"Специално за този мач, аз мисля че има последствия от двубоя с Унгария (1:3). Ние там имахме много сериозни очаквания, а сега отборът е много разочарован, че не постигна тази победа, която искахме. Въпреки всичко, това е нашата професия и независимо от краткото време, трябваше да се пренастроим към другия съперник в този мач. Аз мисля, че играчите се постараха, но отново допускаме слабости в защита и получаваме голове", сподели Дерменджиев след мача пред БНТ.
- Ботев Враца завърши наравно с лидера на Армения
- Лудогорец прави промени в картотеката за Лига Европа
- Наско Сираков с изявление относно съдийските назначения за Суперкупата
- Черно море ще е с 12 юноши през пролетта
- ЦСКА 1948 прегази корейци в последната си контрола в Турция
- За девети път „деветката“ на Левски е в чужденец
- Камбуров: Переа може да стане шампион с Левски
- Черно море се подсили с испанец