От Левски се похвалиха с нов рекорд от дарения на феновете
От Левски анонсираха рекордни приходи от дарения, направени от феновете на "сините". Чрез интернет-платформа от клуба се похвалиха, че са преминали рекордните 100 хиляди евро от дарения.
"Поредното постижение на великата синя общност е факт! Каналът HelpKarma премина рекордните 100,000 евро дарения. Това го прави вторият най-успешен канал след директните преводи по банков път с принос от 19% спрямо всички натрупани средства по дарителската кампания.
Един друг съществен рекорд чука на вратата! Въпрос на дни е да бъде записан със златни букви в борбата ни за спасението на любимия клуб. Можете ли да познаете кой е?
Продажбите на абонаментни карти вървят с пълна сила и то в седмица без домакински мач. Продължим ли с тези темпове целта от 4,000 карти ще отиде бързо в историята. От нас заивиси!
Всички канали за дарения са активни:
С директен банков превод по сметките на клуба
Чрез платформата HelpKarma - https://bg.helpkarma.com/campaign/vsichkizalevski-1641
SMS с текст DMS Levski на 17 777
На всяка каса на EasyPay в България
Чрез PayPal от всяка точка на света
Всичко за кампанията на www.levski.com
Един за всички, #ВсичкиЗаЛевски!", написаха от клуба във "Фейсбук".
- Алекс Сентейес пристигна на „Герена“ и официално се присъедини към Левски
- Сержиньо и Мехди Мубарик отправиха първите си послания към феновете на Левски
- Левски планира да създаде трети отбор от сезон 2027/28
- ЦСКА открадна талант на Левски
- Веласкес: Борац явно са си заслужили да се изправят срещу нас
- Играч на Левски ще бъде опериран преди старта на сезона
- Левски ще прави и трети отбор
- Левски разгроми Радник с 5:0 и впечатли преди старта на сезона