Феновете на Ботев Пловдив изгониха новия изпълнителен директор
Голямо напрежение възникна на базата на Ботев Пловдив в Коматево. Днес в 18:00 часа Сдружение ПФК Ботев трябваше да представи Тервел Златев като новия изпълнителен директор на клуба. Това обаче не се случи, тъй като привърженици на "канарчетата“ дойдоха на "Футболен комплекс Ботев 1912“ и започнаха словестна атака срещу Златев, информира "TribunaPlovdiv".
Въпреки, че на комплекса имаше полиция това не попречи на феновете да продължат да атакуват Златев. Някои от привържениците на "жълто-черните“ се обърнаха към Тервел с думите: "Как не те е срам да се върнеш след всичко, което направи“.
След това групата от запалянковци на Ботев започнаха спор и с Борис Гиздаков, който също бе дошъл на базата на "канарчетата“. Веднага след това Тервел Златев се качи в автомобила и си тръгна.
- Косич: Локомотив Пловдив ще е готов за всеки съперник на баража за Европа
- Балтанов след дербито: Нямаме никакво оправдание, време е за тежка равносметка в Ботев Пловдив
- Локомотив Пловдив надви Ботев с 2:1 и си осигури място в баража за Европа
- Ограничена бройка билети за феновете на Ботев Пловдив за дербито с Локо
- Ботев Пловдив загуби един от най-емблематичните си привърженици
- Лъчезар Балтанов: Да победиш Черно море с 5:0 е доста трудно
- Илиан Илиев: Второто полувреме беше срамно за Черно море
- Ботев Пд унижи Черно море с 5:0 под дъжда на „Колежа“