Десподов: Тестът ми за коронавирус е позитивен, но всичко е наред
Футболистът на Каляри Кирил Десподов сподели първите си думи, след като стана ясно, че тестът му за COVID-19 е положителен. Със снимка в социалните мрежи той благодари за съобщенията и пожеланията за бързо възстановяване и обеща, че скоро ще се завърне на терена.
"Благодаря ви за съобщенията! Тестът ми за коронавирус е позитивен, но след леко неразположение, всичко е наред и се чувствам добре. Ето, че нито един от нас не е застрахован, затова пазете себе си и близките си. Ще се видим скоро на терена!", написа футболист номер 1 на България за 2018 г.
За положителната проба съобщиха първо от италианския клуб на Десподов. Той си е направил тест по време на почивката си у нас.
Заради положителния резултат българинът ще остане под карантина.
- ЦСКА близо до трансферен удар: Стефано Сенси пред договор с „червените“
- От ада до Мондиала: невероятната история на Ирак
- Ботев Пловдив се подсили с национал на Уганда
- Лудогорец продължава да търси старши-треньор
- Локо София преговаря с четирима
- Александър Тунчев: Търсим централен защитник, всички в Арда са здрави
- Франция срещу Ирак: „Трикольорите“ ще се класират за плейофите
- Над 70 хиляди зрители изгледаха нулевото равенство между Белгия и Иран
379