Футболистите на Етър отказаха да тренират
Футболистите на Етър отказаха да излязат за днешната тренировка след мача с Царско село. Като причина те изтъкнаха отношението на ръководството и това, че имат да получават неплатени възнаграждения. Вместо на терена, отборът се събра в близкото до стадион "Ивайло" кафе, където обсъждат ситуацията, съобщава Велико Търново Спорт.
От името на всички футболисти изявление направи капитанът Иван Стоянов.
"Спираме тренировките заради отношението на ръководството. Излизахме в мачовете, играхме като мъже, но накрая хората плюят нас. Беше важен мач срещу Царско село, нормално бе преди него да ни покрият част от дължимото. Вместо това - никой не идва да каже нищо. В крайна сметка ние издържаме семейства. Дължат ни част от заплатата за април и за май, три премии, 4-5 наема. . . Няма да тренираме, докато не дойдат и се срещнат с нас. Вчера няколко човека играхме на инжекции, на практика май си плащаме, за да играем в Етър. Но пак казвам, нормално е да има затруднения в плащанията, но нас повече ни боли от отношението към нас. Целият отбор е на това мнение", заяви Иван Стоянов.
- Франция срещу Ирак: „Трикольорите“ ще се класират за плейофите
- Над 70 хиляди зрители изгледаха нулевото равенство между Белгия и Иран
- ЦСКА 1948 с убедителен обрат срещу шампиона на Косово в Банско
- Мориясу след 4:0 над Тунис: Играхме агресивно и показахме максимума от възможностите си
- Селекционерът на Иран: Трябваха ни 24 часа преди мача с Белгия, а получихме само 16
- Локомотив Пловдив стартира подготовка с открита тренировка на „Лаута“
- Берое започва подготовка с нов треньор и обявена програма
- Батков-младши с остра реакция към Божков заради претенцията към Левски