Ще има фенове на стадиона при подновяването на шампионата у нас
Българските футболни фенове се завръщат на стадионите още за рестарта на първенството. Това става факт ден след молбата на феновете и още при подновяването на efbet Лига на 5 юни ще се допуска до 30 процента от капацитета на стадионите да бъде запълнен със запалянковци. Днес здравният министър издаде заповед, с която, считано от 05.06.2020г., разрешава провеждането на първенството за първа и втора професионална футболна лига пред публика, съобщава пресцентърът на Министерството на здравеопазването
Ето и текста към заповедта:
Днес здравният министър издаде заповед, с която, считано от 05.06.2020г., разрешава провеждането на първенството за първа и втора професионална футболна лига пред публика, при заетост на местата до 30% от общия им капацитет и при настаняване на зрителите най-малко през 2 седалки.
Издадената днес Заповед № РД-01-289/02.06.2020 г. отменя Заповед № РД-01-287 от 30.05.2020 г.
- Франция срещу Ирак: „Трикольорите“ ще се класират за плейофите
- Над 70 хиляди зрители изгледаха нулевото равенство между Белгия и Иран
- ЦСКА 1948 с убедителен обрат срещу шампиона на Косово в Банско
- Мориясу след 4:0 над Тунис: Играхме агресивно и показахме максимума от възможностите си
- Селекционерът на Иран: Трябваха ни 24 часа преди мача с Белгия, а получихме само 16
- Локомотив Пловдив стартира подготовка с открита тренировка на „Лаута“
- Берое започва подготовка с нов треньор и обявена програма
- Батков-младши с остра реакция към Божков заради претенцията към Левски