Босът на Локо Пловдив: Трябва да се помогне на Левски
Собственикът на Локомотив Пловдив Христо Крушарски призова за държавна помощ за оцеляването на гранда Левски.
Според бизнесмена, когато е възможно, трябва да се помага на футболните отбори.
"Всеки един футболен клуб може да изпадне в тази ситуация, ако може да се помогне, защо да не се? Те не търсят нищо, което да е нередовно. Може и на мен да ми се наложи да търся. Подкрепям всяка такава идея, да се намери начин футболът да бъде като останалите дружества - да има по-лесен начин за кредитиране, да има варианти.
Ние сега инвестираме и после ще връщаме, като отидем в Лига Европа. Миналата година имам към 150 хиляди разходи, докато дойде финансирането след шест месеца", каза Крушарски в ефира на bTV.
- Локомотив Пловдив стартира подготовка с открита тренировка на „Лаута“
- Локомотив Пловдив обясни трансфера на Жоел Цварц в ЦСКА
- Пресаташето на Локо Пловдив подаде оставка след вътрешен конфликт
- Локомотив (Пловдив) подписа тригодишен договор със „Сезам“ като генерален спонсор
- Крушарски: Доказах, че спирачки няма
- Френски инвеститори започнаха одит на Локомотив Пловдив
- Локо Пловдив: Косич остава, преговори с френски инвеститори и готовност за среща с феновете
- Левски ще се пробва за треньор на Локо Пловдив
480
КОМЕНТАРИ
09.05.2020 в 17:20
Подмазвач :thumb-down: