Трио преподписа с Берое
Футболистите на Берое Александър Цветков, Иван Минчев и Георги Ангелов удължиха своите договори със старозагорци, които изтичаха в края на настоящата кампания и ще продължат да зашитават цветовете на "зелените“. Това обявиха официално от клуба.
Александър Цветков се присъедини към тима през лятото на 2018 година и за този период изигра 60 двубоя, в които реализира 2 попадения.
Иван Минчев бе привлечен също през лятната пауза на 2018 година. До този момент той има 55 мача и 4 гола за Берое.
Георги Ангелов също пристигна в Берое през юни 2018 година. Дълго време той лекуваше тежка контузия и изигра 25 мача с екипа на "зелено-белите“.
По-рано през сезона нови договори подписаха още Карлос Охене и Александър Василев.
"Така Берое защити и продължи своята политика за запазване на основните си играчи. Всички от клуба пожелават на футболистите много успехи и победи с екипа на любимия отбор!", обявиха от пресслужбата на тима от Стара Загора.
- Съдийската комисия: Имаше дузпа за Левски срещу Локо Пловдив
- ВАР съдията от "Герена" бил в отбора на Левски София-Запад
- Основен защитник на ЦСКА все още не е сигурен дали ще преподпише с клуба
- Левски с ново попълнение
- Феновете на ЦСКА събират 15 000 евро за хореография
- Пуснаха билетите за Берое - Левски
- Светослав Дяков напусна ръководството на Пирин Благоевград
- Драма на „Герена“: Левски измъкна победата срещу Локо (Пд) в 88-ата минута