Павел Колев: Футболистите на Левски сами са се разделили на три групички
Изпълнителният директор на Левски Павел Колев обяви, че играчите в отбора са се разделили на три групи - на едната й пука и осъзнава какво се случва в клуба, другата е тази, на която не й пука и играчите са тук само за заплати, а третата е на уплашените футболисти.
“В отбора има една група, на която й пука и която осъзнава какво се случва. Има друга група, на която не й пука и са дошли тук само за заплати. И трета група, която са уплашени от това, което се случва и не показват истинските си възможности. Не знам поотделно кой в коя група е", заяви Павел Колев, който допълни, че не се е срещал с Гошо Гинчев и Христо Йовов по повод публикации, че тотализатора ще става спонсор на сините.
- Ради Кирилов вероятно ще е готов за следващия тест на Левски
- Голът на Георги Костадинов, освен важен, се оказа и юбилеен
- Левски победи Берое с 1:0 и запази аванса си на върха
- Левски ще гони 3-те точки срещу закъсалия Берое
- Желан от Левски предпочете трансфер в клуб от Молдова
- Тити Папазов: ЦСКА трябва да играе за честта си в мача с Лудогорец
- Радост за Веласкес - новият играч на Левски е в топ форма
- Стойко Сакалиев: ЦСКА се различава от Левски и е уважаван отбор
394
КОМЕНТАРИ
04.03.2020 в 21:45
На Колев са му го пошушнали на ухо в банята, но той даже не знае кой му го е казал. Все пак завесата се повдига малко по малко. :)