Феновете на Ботев Пловдив с още протести, докато някой не построи Колежа
Феновете на Ботев Пловдив организират автошествие след домакинството срещу Черно море в събота. Това обявиха самите те. Ето какво пишат "жълто-черните":
"Отново по пътя към дома!
Уважаеми ботевисти,
В резултат на продължаващото отлагане на решение за довършване на строежа на нашия единствен футболен дом - стадион "Христо Ботев", считаме, че отново настана време за действия.
Като първа стъпка към постигане на целите ни, КПБП организира автошествие след срещата срещу "Черно море" идната събота - 29.02.2020 г. Маршрутът ще бъде идентичен с този след мача с "Етър" през декември 2019.
Повече уточнения ще бъдат оповестени в следващите дни. Нека бъдем още повече от предишния път и покажем, че няма да спрем да се борим за Колежа, докато той не бъде достроен. Повече от шест години
сме засипвани от обещания, че в кратки срокове ще има развитие със строежа на нашия стадион, но особено след събитията в последните няколко месеца няма как да вярваме на друго освен на реални строителни дейности.
КОЛЕЖА ЧАКА! САМО БОТЕВ!", гласи съобщението на бултрасите.
- Ботев Пловдив се подсили с испански полузащитник
- Ботев Пловдив се подигра на Око-Флекс
- Ботев Пловдив ще отпътува в събота за Анталия
- Ботев Пловдив започна с победа в контролите
- Илиян Филипов: Око-Флекс е футболист на Ботев Пловдив
- Илиян Филипов за Левски: Дали правилата важат за всички?
- Георги Николов: Сам си платих операцията в Ботев Пловдив
- Левски наистина привлече Око-Флекс, от Ботев Пловдив са бесни