Локо Пловдив с ново попълнение
Локомотив Пловдив подписа договор с Валентино Пулиезе. Срокът на контракта му е за период от 2 години. Това е второ ново попълнение за Локомотив, като преди дни Миховил Клапан също подписа с "черно-белите“.
Валентино Пулиезе е роден на 18.07.1997 в Швейцария и играе на позицията полузащитник. Минал е през школите на Грасхопър, Базел, Цюрих и Санкт Гален. Състезавал се е за отборите на Вил и Шафхаузен. За последно е играл за швейцарския Киасо.
"Щастлив съм да бъда част от Локомотив (Пловдив). Клуб с богата история и много голяма фенска маса. Ще направя всичко възможно, за да мога да помогна на Локомотив. Знам, че сега предстои дербито с Ботев Пловдив. Очаквам да играем добре и да се поздравим с победата“, заяви Пулиезе.
- Локомотив Пловдив подчини Ботев в дербито и триумфира на „Колежа“
- Локомотив Пловдив поздрави Левски
- Тунчев: Липсваше ни ефективност, но показахме характер
- Косич: Свършихме работата още в първия мач, финалът е отворен
- Локо Пловдив задържа Арда на дистанция и се класира за финала
- Крушарски прекрати преговори с потенциален инвеститор в Локо Пловдив
- Парвиз Умарбаев вече е български гражданин
- Съдийските назначения за полуфиналните реванши в Купата на България
222