Васил Божков все още е в ОАЕ
Главният прокурор Иван Гешев разкри къде се намира в момента собственикът на Левски Васил Божков.Той направи това пред БНР.
"Няма как да ни слуша в момента Божков, защото се намира в арестантските помещения на ОАЕ. За обвиняемия сме направили всичко възможно в момента, в който сме имали доказателства. Ше направим всичко възможно да го приберем“, коментира обвинител номер 1 пред БНР.
- Веласкес: Щастлив съм в Левски
- Левски представя нов екип срещу Лудогорец за Суперкупата
- Веласкес поиска от Левски да форсира селекцията
- Пламен Николов: Левски заслужава да е шампион
- Георги Василев: Левски заслужава да е шампион
- Войнов: Левски напълни чинията, остава само да я изяде
- Веласкес: Само няколко неточности, на които трябва да обърнем внимание
- Левски без победа и в третата си контрола
489
КОМЕНТАРИ
10.02.2020 в 03:26
Супер полицаят Гешев направи подобно изявление преди две седмици. Защо световно търсеният престъпник не е вече в софийския затвор? Оказва се, че ОАЕ не иска да докара на собствени разноски окования във вериги изверг и сериен убиец-изнасилвач. А то МВР-то свършили лимита за бензина на БГ самолета след 7-те супер акции на супер полицая из винарските изби край Мелник. И сега са пуснали проект за финансиране до ЕО.B)