Левски обяви съперниците за контролите в Турция
Левски ще изиграе четири контроли по време на подготвителния си лагер в Турция. Днес "сините" обявиха и съперниците за проверките.
Първият спаринг в турския курорт Алания ще бъде с арменския Пюник на 30 януари. На 3 февруари Левски ще се изправи срещу Македония Гьорче Петров, а ден по-късно ще премери сили с юношеския национален тим на Узбекистан до 19 години. Последната контрола на турска земя ще бъде на 6 февруари срещу украинския Олександрия.
"Сините" ще стартират зимната си подготовка утре от 15:30 часа. Първата тренировка на тима ще бъде открита за фенове и медии. В 14:00 часа старши треньорът на Левски Петър Хубчев ще даде брифинг в залата за пресконференции в Сектор В на стадион "Виваком Арена - Георги Аспарухов".
От 13-ти до 23-ти януари Левски ще се подготвя в Сандански. На 27 януари "сините" ще пътуват до турския курорт Алания, където ще останат до 7 февруари.
Контролите на Левски от втория подготвителен лагер в Алания:
30 януари, 16:30 часа Левски – Пюник (Армения) – "Голд Сити“, Алания
3 февруари, 16:30 часа Левски – Македония Гьорче Петров (Северна Македония) – "Голд Сити“, Алания
4 февруари, 16:30 часа Левски – Узбекистан U19 – "Голд Сити“, Алания
6 февруари, 16:00 часа Левски – Олександрия (Украйна) – Сиде
Часовете на мачовете са в българско време.
- Веласкес: Щастлив съм в Левски
- Левски представя нов екип срещу Лудогорец за Суперкупата
- Веласкес поиска от Левски да форсира селекцията
- Пламен Николов: Левски заслужава да е шампион
- Георги Василев: Левски заслужава да е шампион
- Войнов: Левски напълни чинията, остава само да я изяде
- Веласкес: Само няколко неточности, на които трябва да обърнем внимание
- Левски без победа и в третата си контрола