Клоп: Честита Нова година!
Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп коментира резултата от мача от 20-ия кръг на Висшата лига с Улвърхемптън. Срещата завърши при резултат 1:0, след като "червените" вкараха единствения гол в края на първото полувреме.
"Мачът бе труден. Ако трябва да съм честен, очаквах това. Нуно има невероятни момчета! Играят страхотно през целия сезон, имат Лига Европа, свикнали са с тежкия график. През първото полувреме контролирахме играта, вкарахме гол. Всичко бе добре. За нас беше очевидно, че голът ни бе отбелязан правилно. Не съм виждал отменения гол на "вълците".
Те бяха решени да се бият, опитвайки се да се възползват от момента. Трудно ни беше. През второто полувреме пресираха по-високо, но ние не успяхме да реагираме правилно. Радвам се, че спечелихме. Спечелването на толкова много мачове не е лесно. Всички са щастливи. Честита Нова година!“, заяви Клоп.
- Ливърпул възобновява преследването на цел от 2025 г.
- Реал Мадрид набеляза Мак Алистър за наследник на Кроос
- Тотнъм следи ситуацията около Коди Гакпо
- Ливърпул поставя ултиматум за Диоманде, разглежда четири алтернативи
- Мохамед Салах: Това е велико постижение за Египет
- Ливърпул подготвя нова оферта за Диоманде
- Ливърпул отхвърли оферта на Интер за Къртис Джоунс
- Ван Дайк: Аржентина показа, че иска да защити световната си титла
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]