Попето слага край на кариерата си в националния отбор
Капитанът на националния отбор Ивелин Попов обяви, че утре ще изиграе последния си мач за България. Попето ще приключи кариерата си с представителната фланелка, като почти сигурно ще изведе тима ни за мача с Чехия от квалификациите за Евро 2020, който е от без значение за двата тима.
“Надявам се утре да играя, тъй като сега обявявам пред вас - медиите, че това ще бъде последния ми мач в националния отбор. Класирахме се за плейофите за Евро 2020, значи сме успели да направим нещо. Аз давам път на младите. Аз съм на 32 години и моя път съм го извървял. Бил е доста трънлив, но съм го минал. Дори да отидем на Европейско, нищо няма да се промени. Няма да гоня ново Европейско и на 42 години да се питам дали ще ме викат в националния. За нищо не съжалявам. Така съм го почувствал и затова така ще направя. Ще се концентрирам в клубния си отбор и ще бъда най-големият фен на националния отбор", каза Попов.
- Фоа гра
- Димитър Васев: Имаме амбиции в Локо София
- Диего Медина: ЦСКА 1948 има всичко необходимо за силен сезон
- Ботев (Пловдив) си върна Димитър Тонев
- Palms Bet внесе нова спонсорска оферта към Левски
- Берое привлече защитник от Хебър
- Лудогорец чака отговор от Алберт Риера, Барак Ицхаки остава резервен вариант
- Цветомир Найденов се подигра на ЦСКА след трансфера на Стефано Сенси
п.п.Като гледам сатията е от вчера и колко е коментирана едвали ви боли за тоя та и за националния отбор.