Емо Костадинов: Аз не видях толкова расистки скандирания, ама вие си знаете...
“Ако говорим за мач - окей. Друго няма да коментирам. След петък ще разберете. Аз не видях толкова расистки скандирания, ама вие си знаете... Но 0:6 е много голям резултат срещу който и да е. Вие журналистите разбирате най-много от футбол, така че вие предложете коренната промяна", заяви членът на Изпълкома на БФС Емил Костадинов.
"Моето мнение е, че всеки в България може да си прави каквото иска. Не усещам държавна намеса, няма смисъл да се коментира тази тема. Всеки може да говори каквото си иска - както вие журналистите, така и ние, така и всичко хора. Не визирам никого конкретно", лаконичен бе Костадинов пред БТВ.
- САЩ преследва пълен актив срещу Турция в последния си мач от група D
- Кот д'Ивоар е на крачка от исторически пробив, Кюрасао продължава да мечтае
- Славия отмени контрола след трагедията с юношите от академията
- Трагедия на „Тракия“: загинаха двама юноши на Славия при тежък пътен инцидент
- Тежък тест за ЦСКА в Австрия: загуба 0:4 от Полесие Житомир и сериозни въпросителни
- Черно море започна лятната подготовка с минимална победа над Янтра
- ЦСКА официално привлече Стефано Сенси – трансферен удар с италианска звезда
- Арда продължи с национал
761
Прав си, че така и не се разбра наълно за какво беше този скандал, но от ФА му сложиха етикета " расистки" .
И аз не мисля, че Суарес е расист, това е доста силна дума и не мисля, че трябва да се използва наляво и надясно.