Лудогорец продаде почти всички билети за мача с Еспаньол
Поради огромния интерес към мача с Еспаньол от Лига Европа на 24 октомври от 19,55 ч. ръководството на Лудогорец пуска в продажба за своите фенове билети за сектор "Г". Входните талони за останалите сектори са изчерпани, като остава минимално количество за трибуна "Моци". Билети за сектор "Г" в момента се продават на клубната база на цена от 10 лв.
Лудогорец приема и заявки за билети от България и чужбина на мейл tickets@ludogorets.com
Клубът напомня, че привържениците имат възможност да си закупят входни талони и за последния двубой на шампионите в група Н на "Лудогорец Арена" - срещу Ференцварош на 12 декември.
Клубът напомня, че за мачовете от Лига Европа и първенството на Първа лига на стадиона се влиза само срещу документ за самоличност, който трябва да бъде показан на органите на реда.
Мaлолетните и непълнолетни лица под 18-годишна възраст ще бъдат допускани срещу попълнена декларация от придружител. Бланките могат да бъдат намерени на касите на "Лудогорец Арена" и трябва да бъдат попълнени стриктно, за да се улесни пропускателния режим на стадиона непосредствено преди началото на мача.
- Цветомир Найденов с критики към съдийството след Лудогорец – ЦСКА 1948
- Лудогорец наказа ЦСКА 1948 и се доближи до върха
- Лудогорец и Ботев Пловдив делят заплатата на Тодор Неделев
- Билетите за Лудогорец – ЦСКА 1948 вече са в продажба
- Лудогорец насочва поглед към национал за лятната селекция
- Почина дългогодишен служител на Лудогорец
- Лудогорец уреди контрола с Фарул по време на паузата
- Лудогорец взе талант от Левски – Георгиев продължава в Разград