Бойко Борисов призова Борислав Михайлов незабавно да си подаде оставката
Премиерът на България пБойко Борисов поиска оставката на президента на БФС Борислав Михайлов. Министър-председателят направи това чрез изявление на страницата си във "Фейсбук", което гласи:
"Призовавам Борислав Михайлов незабавно да си подаде оставката като президент на Българския футболен съюз! След вчерашната позорна загуба на българския национален отбор и предвид лошите резултати на футбола ни, разпоредих на министър Красен Кралев държавата да прекрати всякакви отношения с БФС, включително и финансови, до оттеглянето на Борислав Михайлов от поста. Категорично осъждам и поведението на част от присъстващите на стадиона. Недопустимо е България, която е една от най-толерантните държави в света, и хора от различни етноси и религии живеят в мир, да се свързва с расизъм и ксенофобия."
- Ботев Пловдив надделя над Арда
- Проклтието на първия сезон
- Фоа гра
- Димитър Васев: Имаме амбиции в Локо София
- Диего Медина: ЦСКА 1948 има всичко необходимо за силен сезон
- Ботев (Пловдив) си върна Димитър Тонев
- Palms Bet внесе нова спонсорска оферта към Левски
- Берое привлече защитник от Хебър