Белчев: Показахме спокойствие, когато бяхме догонващи
Старши-треньорът на Арда Стамен Белчев коментира победата с 2:1 над Етър в мач от 11-ия кръг на efbet Лига.
"Сладка победа над корав отбор. Показахме спокойствие, когато бяхме догонващи, футболистите се справиха. Много важно е да се върнеш бързо в мача при такива ситуации, ако губиш в резултата.
Доволен съм от играта през първата половина, на моменти не се справихме с нещата, доволен съм като цяло, след втория гол се прибрахме, което не ми хареса. Не, това не стана по мои указания, напротив, от тъч-линията ги призовах да излязат по-напред.
За съжаление, травмата на Спас Делев е старата, от която той се възстанови, но утре след прегледа ще видим какво ще е неговото състояние", заяви Белчев.
- Цветомир Найденов одобри промените в българския футбол
- Ботев Пловдив обяви старта на подготовката
- Левски стартира абонаментна кампания „Шампиони“
- БФС въведе нови правила за евроучастниците и промени връщането на топките в игра
- БФС прекроява Втора лига: само шампионът влиза директно в елита, седем отбора изпадат
- Цялата програма на Левски за сезона
- Боримиров: Десет отбора мисля, че е най-добре
- Кметът на Стара Загора ще има разговор с Бенато
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]