Стоичков: За жалост коментирам националите ни! Гледам да ги къткам, да казвам, че са добри футболисти
Ветераните на България и Турция завършиха 2:2 в приятелска среща, играна в Кърджали. Символичният мач се игра по повод 25-годишнината от лятото на 1994 година, когато достигнахме до бронзовите медали на Световното първенство в САЩ.
Ето какво заяви мегазвездата на българския футбол Христо Стоичков, който взе участие в приятелския мач:
"Хората го изживяват така, както ние го изживявахме едно време. Виждате как се радват. Спомените ще останат. Да се надяваме, че тези дни отново ще дойдат, но трудно. Днес се събраха тези, които могат. Не е стихотворение, което можеш да забравиш. Хората се радват и видяха някои неща, които сме правили като по-млади. Годините си тежат. Вие управлявате футбола, аз съм много далеч от тази държава. Не знам какво става с българския футбол. Лошото е, че коментирам мачовете на българския национален отбор. Гледам да ги къткам. Да казвам, че са много добри футболисти. Предавахме мача на "Уембли", както и тези с Черна гора и Косово по нашата телевизия. Гледаха ги над 40-50 млн. души. За жалост, стадионът празен, много мачове им се насъбраха. Много сте далече. Много неща си поговорихме с треньорите в НСА вчера. Бяхме подготвили тема, която е за атаката и как се завършват ситуациите в пеналтерията. Много неща им показахме".
- Левски помете Спартак Варна с 6:0 и вече гледа към АЕК
- Лудогорец се спаси от загуба срещу Славия с човек по-малко
- Черно море пречупи Дунав с два гола в добавеното време
- Любимец на Веласкес получава нов договор
- ЦСКА се интересува от играч на Славия
- Пробвайте знак Х за Локо София - ЦСКА
- ЦСКА поздрави легендата Паро Никодимов
- Най-модерното осветление за новия "Българска армия"
ЗА АВТОРА
Виктор Мухарски е роден на 27 ноември 1988 година в град София. Завършва Факултет по журналистика и масова комуникация на Софийски университет "Св. Климент Охридски". Работи като спортен журналист от 2007-а година. [...]