Крути мерки за опазване на реда в Перник заради Миньор - Ботев Пловдив
Две улици в Перник - "Инженерна" и "Физкултурна" ще бъдат затворени утре по време на мача от 1/16 финалите на турнира за Купата на България. В 16 часа местният Миньор приема Ботев Пловдив, като срещата ще определи единия от осминафиналистите в надпреварата.
Засилени мерки за сигурност се предприемат от Миньор и ОДМВР, съобщават от клуба и призовават да се избягват опити за внасяне на забранени предмети. "Сигурни сме, че привържениците ни ще подкрепят отбора от първата до последната минута, както са го правили винаги. Нека превърнем мача с елитния Ботев в истински футболен празник", заявиха от Миньор.
Билетите за срещата ще бъдат в продажба от 13 часа на касите на Стадиона на мира. Ограничено количество талони ще има и във фенклуба."Приканваме, който има възможност да се снабди с билет по-рано да го направи, за да се избегне струпване на хора в минутите преди началото на мача", призоваха от ръководството.
Цената на входните талони за домакини и гости е 5 лева.
- Ботев Пловдив се подигра на Око-Флекс
- Ботев Пловдив ще отпътува в събота за Анталия
- Ботев Пловдив започна с победа в контролите
- Илиян Филипов: Око-Флекс е футболист на Ботев Пловдив
- Илиян Филипов за Левски: Дали правилата важат за всички?
- Георги Николов: Сам си платих операцията в Ботев Пловдив
- Левски наистина привлече Око-Флекс, от Ботев Пловдив са бесни
- Ботев Пловдив с първо зимно попълнение