Домусчиев: Има справедливост. Най-добрият отбор отново е шампион!
Президентът на Лудогорец Кирил Домусчиев поздрави своя отбор и феновете на тима за спечелената осма поредна титла на България. Според него справедливостта е възтържеструвала и най-добрият отбор е шампион. Освен това Домусчиев обеща, че отборът ще е много по-силен през следващата кампания.
"Честито, Шампиони! Честита осма поредна титла! Поздравления за играчи, треньори и ръководство! Поздравления и за нашите привърженици! Трудно извоюваното е най-сладко. Има справедливост. Най-добрият отбор отново е шампион и ще е много по- силен през новия сезон!", написа босът на разградчани.
- Лудогорец продължава да търси старши-треньор
- Петър Станич е близо до трансфер в Олимпиакос
- Лудогорец започна подготовката си за новия сезон
- Новак във Висшата лига иска играч на Лудогорец
- Лудогорец с тежък съперник в ЛК
- Лудогорец отваря вратите на „Гнездо на орли“ за своите фенове
- Лудогорец носи над 1 милион евро на останалите клубове в efbet Лига
- Лудогорец стартира подготовка с временен треньор и променен щаб
819
КОМЕНТАРИ
25.05.2019 в 22:04
Дерменджиев или Домусчиев а.к.а. Домус ага?